All for Joomla All for Webmasters

Skolas formas

Par MCP skolas formām 2021./22.m.g.

1) Skolas formas Mežciema pamatskolas 1.-4. klašu skolēniem ir kopš 2008./2009 m.g. un tiek turpinātas.

2) Zēniem: ikdienā- trikotāžas veste, zils polo krekls (īsām/garām piedurknēm) ar skolas logo, tumšas džinsu bikses. Svētkos- balts krekls komplektā ar vesti un auduma biksēm.

3) Meitenēm: ikdienā-sarafāns/svārki/bridži/vestīte un trikotāžas džemperīši* (blūzītes, bītlenītes…). Svētkos pie komplekta velk baltu blūzi, baltas zeķubikses.

*Trikotāžas džemperīšus (blūzītes, bītlenītes u.c.)  meitenēm vecāki iegādājas paši, pietuvinot  rozā krāsai.

4) Skolas formas pasūtīšana interneta veikalā “Elmosa” (veikala mājas lapa) e-pasts info@elmosa.lv. tālr.20 49 07 40

Darbojas birojs Burtnieku ielā 37, (3.stāvā). Tur, iepriekš sazinoties, var iepazīties ar formu izmēru paraugiem.

Pasūtījums jāveic no 15. maija līdz  15. jūlijam. Izdariet savlaicīgi pasūtījumu, sekojiet līdzi akcijām un atlaidēm!

5) Lietotās skolas formas var atnest uz skolu , tās tiks iedotas skolēniem pēc vecāku lūguma un vajadzības.

6) Par vienotu sporta krekliņu iegādi lemj katra klase.

7) Skolā ir izveidojies lietoto skolas formu uzkrājums, īpaši daudz ir zēnu polo kreklu. Jautāt skolas sociālajam pedagogam Dacei Tolei, rakstot e-klasē.

Kādus sīkfailus mēs izmantojam? Mūsu vietnē tiek izmantoti divu veidu sīkfaili: • sīkdatnes, kurās tiek glabāti anonīmi dati par lietotāja iepriekšējiem vietnes apmeklējumiem, vietnes lietošanas paradumiem (piemēram, nākamreiz apmeklējot mūsu vietni, pārlūks atcerēsies izvēlēto valodu vai arī jūs jau esat informēts un piekritīs izmantojot sīkdatnes). • Sīkfaili, ko izveidojis Google Inc. produkts Google Inc. Google Analytics sīkdatņu izmantošanas mērķis ir uzlabot vietnes satura kvalitāti un pielāgot saturu lietotāja vajadzībām. Kas ir sīkdatne?

Kas ir sīkdatne? Sīkdatne ir mazs teksta fails, kas tiek nosūtīts uz jūsu ierīci, kad apmeklējat tīmekļa lapu, un kuru tīmekļa lapa saglabā jūsu ierīcē, kad atverat lapu. Katrā nākamajā apmeklējumā sīkfaili tiek nosūtīti atpakaļ uz mājas lapu, kurā tie tika ierakstīti, vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst sīkfailu. Attiecīgi sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot tai nākamajos apmeklējumos atcerēties jūsu ierīci, ieskaitot sīkfailus, kas var atcerēties izvēlētos iestatījumus jūsu ērtībai. Plašāku informāciju par sīkdatnēm un to pārvaldību vai dzēšanu varat atrast mājas lapā www.aboutcookies.org. Kādus sīkfailus mēs izmantojam? Mūsu vietnē tiek izmantoti divu veidu sīkfaili: • sīkdatnes, kurās tiek glabāti anonīmi dati par lietotāja iepriekšējiem vietnes apmeklējumiem, vietnes lietošanas paradumiem (piemēram, nākamreiz apmeklējot mūsu vietni, pārlūks atcerēsies izvēlēto valodu vai arī jūs jau esat informēts un piekritīs izmantojot sīkdatnes). • Sīkfaili, ko izveidojis Google Inc. produkts Google Inc. Google Analytics sīkdatņu izmantošanas mērķis ir uzlabot vietnes satura kvalitāti un pielāgot saturu lietotāja vajadzībām. Šeit varat uzzināt vairāk par Google Analytics pakalpojuma noteikumiem https://marketingplatform.google.com/about/analytics/terms/us/

Aizvērt