All for Joomla All for Webmasters

NODARBĪBU GRAFIKS

 Interešu izglītības pulciņu nodarbību grafiks

 2018./2019.m.g. 2.semestrim

Nodarbību veids

Pedagogs

Diena, laiks

Vecuma grupa

Vieta

Tautisko deju kolektīvs ”Irbe”

Aija Konstante

Māris Konstants

Ginta Āriņa (koncertm.)

Pirmdiena

10.50-11.50

Trešdiena

15.25-16.25

1.kl.

Zāle

Aija Konstante

Māris Konstants

Ginta Āriņa (koncertm.)

Pirmdiena

11.50-12.50

Piektdiena

12.50-14.10

2.kl.

Zāle

Aija Konstante

Māris Konstants

Ginta Āriņa (koncertm.)

Pirmdiena

12.50-13.50

Otrdiena

11.10-11.50 (ind.d)

Trešdiena

12.50-13.50

3.kl.

Zālē

Aija Konstante

Māris Konstants

Ginta Āriņa (koncertm.)

Pirmdiena

14.40-15.40

Piektdiena

14.10-15.30

4.kl.

Zālē

Aija Konstante

Māris Konstants

Ginta Āriņa (koncertm.)

Pirmdiena

13.50-14.45

Trešdiena

13.50-14.45

Piektdiena

15.30-16.10 (ind.d.)

5.-6.kl.

Zālē

Aija Konstante

Māris Konstants

Ginta Āriņa (koncertm.)

Pirmdiena

15.40-17.00

Trešdiena

14.45-15.25

7.-9.kl.

Zālē

Koris „ABC”

Kristiāna Krieva

Dana Atslēga (koncertm.)

Otrdiena

11.50-12.50

Ceturtdiena

12.50-13.50

1.kl.

Zāle

Koris „Skudriņas”

Kristiāna Krieva

Dana Atslēga (koncertm.)

Pirmdiena

13.00-14.00 (2.kl.)

Otrdiena

13.50-14.50

Ceturtdiena

13.50-14.50

2.-4.kl.

2.c klasē

Zāle

Koris „Cantare”

Maruta Muižzemniece

Dana Atslēga (koncertm.)

Otdiena

14.50-16.30

Trešdiena

7.45-8.25

Ceturtdiena

14.50-16.30

5.-9.kl.

Zālē

Ansamblis “Mežrozēni”

Kristiāna Krieva

Otrdiena

14.45-15.45

Ceturtdiena

14.45-15.45

2.-4.kl.

Mūzikas klasē

Ansamblis „Domino”

Kristiāna Krieva

Trešdiena

15.00-15.40

Piektdiena

15.00-17.00

7.-9.kl.

3/10

Zīmēšana un gleznošana  „Kastanis”

Anna More- Gintere

Pirmdiena

14.00-15.20

Piektdiena

14.00-15.20

2.-3.kl.

4.-9.kl.

Viz.m.kab.

Keramika ”Piciņa”

Svetlana Sokolova-Guščina

Ceturtdiena

12.00-14.40

1.-6.kl.

Keramikas darbnīca

Skatuves runa ”Pepija”

Irēna Andranova

Trešdiena

8.30-9.10 (4.c)

14.00-16.00

4.kl.

1/12 kab.

Netradicionālie rokdarbi

„ Mezgls”

Laila Kupča-Jansone

Otrdiena

15.30-16.50

Trešdiena

14.00-16.00

5.-9.kl.

Mājturības kab.

Koka un metāla apstrāde

„ Jumis”

Egīls Stepiņš

Trešdiena

14.00-16.00

Piektdiena

14.00-16.00

5.-9.kl.

Kokapstrādes kab.

Orientēšanās 

Beāte Freimane

Ceturtdiena 

15.30-16.50

1.-4.kl.

Sporta zāle

Nodarbību grafiks lejupielādei (spied šeit)

Lai nodrošinātu ērtāku un kvalitatīvāku lapas lietošanu, vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close