All for Joomla All for Webmasters

IZMAIŅAS SKOLAS DARBA ORGANIZĀCIJĀ NO 15.11.2021.

1. No 15.11.-17.11. 1.-6.kl. mācīsies klātienē, bet 7.-9.kl. attālināt. Rīgas pilsēta šādu lēmumu pieņēmusi, lai noturēt lejupejošo saslimstības līkni, pasargātu pedagogus un skolēnus no inficēšanās riskiem un veiksmīgāk atsāktu kvalitatīvu, epidemioloģiski drošu klātienes mācību procesu 22.11.2021.

 

2. Ar 15.11. mainīsies stundu saraksts un stundu laiki. Sekojiet informācijai e-klasē.

 

3. Interešu izglītība un pagarinātās dienas grupas notiek “klases burbuļa” ietvaros.

 

4. Pamazāk skolās ieviesīs Covid-19 paštestus. Video, kā to veikt https://youtu.be/NJ38k16Qbvs Tāpēc apzināti esam ielikuši pirmo stundu 8:15, lai vajadzības gadījumā no 8:00 līdz 8:15 paspētu paštestu veikt.

 

5. 15.11. testēšana notiek kā parasti – klašu apvienotie testi (nevakcinētiem skolēniem, kam nav pārslimošanas sertifikāta).

 

6. Veikti grozījumus skolas iekšējā kārtībā Nr. PSM-21-1 “Izglītības procesa organizēšana, nodrošinot Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanu”. Noteikumu konsolidētā versija pieejama  šeit.

 

7. Skolēnu e-talonu darbība ar 15.11. atjaunosies automātiski.

Kādus sīkfailus mēs izmantojam? Mūsu vietnē tiek izmantoti divu veidu sīkfaili: • sīkdatnes, kurās tiek glabāti anonīmi dati par lietotāja iepriekšējiem vietnes apmeklējumiem, vietnes lietošanas paradumiem (piemēram, nākamreiz apmeklējot mūsu vietni, pārlūks atcerēsies izvēlēto valodu vai arī jūs jau esat informēts un piekritīs izmantojot sīkdatnes). • Sīkfaili, ko izveidojis Google Inc. produkts Google Inc. Google Analytics sīkdatņu izmantošanas mērķis ir uzlabot vietnes satura kvalitāti un pielāgot saturu lietotāja vajadzībām. Kas ir sīkdatne?

Kas ir sīkdatne? Sīkdatne ir mazs teksta fails, kas tiek nosūtīts uz jūsu ierīci, kad apmeklējat tīmekļa lapu, un kuru tīmekļa lapa saglabā jūsu ierīcē, kad atverat lapu. Katrā nākamajā apmeklējumā sīkfaili tiek nosūtīti atpakaļ uz mājas lapu, kurā tie tika ierakstīti, vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst sīkfailu. Attiecīgi sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot tai nākamajos apmeklējumos atcerēties jūsu ierīci, ieskaitot sīkfailus, kas var atcerēties izvēlētos iestatījumus jūsu ērtībai. Plašāku informāciju par sīkdatnēm un to pārvaldību vai dzēšanu varat atrast mājas lapā www.aboutcookies.org. Kādus sīkfailus mēs izmantojam? Mūsu vietnē tiek izmantoti divu veidu sīkfaili: • sīkdatnes, kurās tiek glabāti anonīmi dati par lietotāja iepriekšējiem vietnes apmeklējumiem, vietnes lietošanas paradumiem (piemēram, nākamreiz apmeklējot mūsu vietni, pārlūks atcerēsies izvēlēto valodu vai arī jūs jau esat informēts un piekritīs izmantojot sīkdatnes). • Sīkfaili, ko izveidojis Google Inc. produkts Google Inc. Google Analytics sīkdatņu izmantošanas mērķis ir uzlabot vietnes satura kvalitāti un pielāgot saturu lietotāja vajadzībām. Šeit varat uzzināt vairāk par Google Analytics pakalpojuma noteikumiem https://marketingplatform.google.com/about/analytics/terms/us/

Aizvērt