All for Joomla All for Webmasters

2020./2021.m.g.

AKTUĀLA INFORMĀCIJA par mācību procesa norisi Mežciema pamatskolā 2020./2021.m.g.

 

Īsi par mācību procesa organizāciju.

 1. Mežciema pamatskola strādās pēc A modeļa,
  • mācības – 6. klašu posmā notiek klātienē,
  • mācības – 9.klašu posmā notiek klātienē, ietverot līdz 20% mācību laika ar attālinātā mācību procesa elementiem (viena diena nedēļā attālinātas mācības).
 2. Mācību process skolā tiek organizēts trīs plūsmās, atbilstoši mācību stundu sarakstam. Pirmās stundas sākums – 8:00; 8:15; 8:30.
 3. Ierašanās skolā 15 min. pirms stundu sākuma.
 4. Iespēju robežās skolēni uzturas vienas mācību klases telpā, bet skolotāji dodas uz mācību stundu pie stundu sarakstā norādītās klases
 5. Ieeja skolā notiek pa 7 ārdurvīm.
 6. Sākumskolas vecāki pavada skolēnus tikai līdz norādītajai ieejai.
 7. Skolēnu vecāki skolas telpās neuzturas, komunikācija ar skolu notiek izmantojot e-klasi, telefoniski vai izmantojot e-pastu.
 8. Vecāki un citas trešās personas skolu apmeklē pēc iepriekšēja pieraksta pa telefonu (lietvedes tālr.nr. 67474288)
 9. Ienākot skolā obligāti jādezinficē rokas.
 10. Skolā neierodas skolēni, kuru ģimenēm noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija un skolēni ar elpceļu infekcijas pazīmēm (paaugstināta temperatūra, klepus, sāpes kaklā, iesnas, konjunktivīts, apgrūtināta elpošana).
 11. Ja skolēnam, atrodoties skolā, parādās akūtas elpceļu infekcijas slimības pazīmes (drudzis, klepus, elpas trūkums), skola skolēnu izolē, sazinās ar skolēna vecākiem, kas nekavējoties ierodas pēc skolēna.
 12. Koplietošanas telpās starp dažādu klašu/ grupu skolēniem tiek ievērota 2 m distance.
 13. Skolēnu ēdināšana tiek organizēta pēc plūsmu principa 4 ēdināšanas starpbrīžos, nodrošinot 2 m distanci starp klasēm.
 14. Pagarinātās darba dienas grupas nodarbības 1.-2. klasei notiek līdz plkst. 17:00 savās klašu telpās. Beidzot darba dienu, skolēni atstāj skolu pa norādītajām sākumskolas izejām, pie kurām sagaida vecāki.
 15. Interešu izglītības nodarbības notiek atbilstoši nodarbību sarakstam.

 

 1. septembrī klašu audzinātāji sniegs detalizētu informāciju par stundu un starpbrīžu laikiem, mācību priekšmetu stundu sarakstu, klasei izmantojamām ārdurvīm u.tml.

Sekojiet līdzi informācijai e-klasē un skolas mājas lapā www.mcps.lv

 

Lai mums izdodas lielisks mācību gads! Ļoti gaidām mūsu skolēnus skolā. Uz sadarbību!

Skolas direktore Anda Priedīte

Kādus sīkfailus mēs izmantojam? Mūsu vietnē tiek izmantoti divu veidu sīkfaili: • sīkdatnes, kurās tiek glabāti anonīmi dati par lietotāja iepriekšējiem vietnes apmeklējumiem, vietnes lietošanas paradumiem (piemēram, nākamreiz apmeklējot mūsu vietni, pārlūks atcerēsies izvēlēto valodu vai arī jūs jau esat informēts un piekritīs izmantojot sīkdatnes). • Sīkfaili, ko izveidojis Google Inc. produkts Google Inc. Google Analytics sīkdatņu izmantošanas mērķis ir uzlabot vietnes satura kvalitāti un pielāgot saturu lietotāja vajadzībām. Kas ir sīkdatne?

Kas ir sīkdatne? Sīkdatne ir mazs teksta fails, kas tiek nosūtīts uz jūsu ierīci, kad apmeklējat tīmekļa lapu, un kuru tīmekļa lapa saglabā jūsu ierīcē, kad atverat lapu. Katrā nākamajā apmeklējumā sīkfaili tiek nosūtīti atpakaļ uz mājas lapu, kurā tie tika ierakstīti, vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst sīkfailu. Attiecīgi sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot tai nākamajos apmeklējumos atcerēties jūsu ierīci, ieskaitot sīkfailus, kas var atcerēties izvēlētos iestatījumus jūsu ērtībai. Plašāku informāciju par sīkdatnēm un to pārvaldību vai dzēšanu varat atrast mājas lapā www.aboutcookies.org. Kādus sīkfailus mēs izmantojam? Mūsu vietnē tiek izmantoti divu veidu sīkfaili: • sīkdatnes, kurās tiek glabāti anonīmi dati par lietotāja iepriekšējiem vietnes apmeklējumiem, vietnes lietošanas paradumiem (piemēram, nākamreiz apmeklējot mūsu vietni, pārlūks atcerēsies izvēlēto valodu vai arī jūs jau esat informēts un piekritīs izmantojot sīkdatnes). • Sīkfaili, ko izveidojis Google Inc. produkts Google Inc. Google Analytics sīkdatņu izmantošanas mērķis ir uzlabot vietnes satura kvalitāti un pielāgot saturu lietotāja vajadzībām. Šeit varat uzzināt vairāk par Google Analytics pakalpojuma noteikumiem https://marketingplatform.google.com/about/analytics/terms/us/

Aizvērt