All for Joomla All for Webmasters

RADOT ZIEMASSVĒTKU SAJŪTU

Mēs – Laura, Žaklīna un Kristaps – esam Rīgas Tehniskās universitātes “Reģionālās attīstības un pilsētekonomikas inženierijas” 4. kursa studenti. Studiju ietvaros mēs īstenojam labdarības projektu ar mērķi iepriecināt Rīgas sociālās aprūpes centru “Gaiļezers” un “Mežciems” iemītniekus ar apsveikuma kartiņām uz Ziemassvētkiem.
Apsveikumu kartiņu veidošanā piedāvājām Mežciema pamatskolas 5.c klases skolēniem iesaistīties un radīt zīmējumus Ziemassvētku tematikā, kurus pārtaisījām par apsveikumu kartiņām.
Kopā tika izveidotas 550 apsveikumu kartiņas un sociālo aprūpes centru iemītnieki tiks apsveikti īsi pirms Ziemassvētkiem, 23. decembrī.
Vēlamies pateikt lielu PALDIES 5.c klases skolēniem par iesaistīšanos un skaisto zīmējumu izgatavošanu, kā arī skolotājai Kristīnei Žeimutei par atsaucību un vēlmi iesaistīties labdarības projektā!
Novēlam visiem siltus un mīlestības pilnus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Kādus sīkfailus mēs izmantojam? Mūsu vietnē tiek izmantoti divu veidu sīkfaili: • sīkdatnes, kurās tiek glabāti anonīmi dati par lietotāja iepriekšējiem vietnes apmeklējumiem, vietnes lietošanas paradumiem (piemēram, nākamreiz apmeklējot mūsu vietni, pārlūks atcerēsies izvēlēto valodu vai arī jūs jau esat informēts un piekritīs izmantojot sīkdatnes). • Sīkfaili, ko izveidojis Google Inc. produkts Google Inc. Google Analytics sīkdatņu izmantošanas mērķis ir uzlabot vietnes satura kvalitāti un pielāgot saturu lietotāja vajadzībām. Kas ir sīkdatne?

Kas ir sīkdatne? Sīkdatne ir mazs teksta fails, kas tiek nosūtīts uz jūsu ierīci, kad apmeklējat tīmekļa lapu, un kuru tīmekļa lapa saglabā jūsu ierīcē, kad atverat lapu. Katrā nākamajā apmeklējumā sīkfaili tiek nosūtīti atpakaļ uz mājas lapu, kurā tie tika ierakstīti, vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst sīkfailu. Attiecīgi sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot tai nākamajos apmeklējumos atcerēties jūsu ierīci, ieskaitot sīkfailus, kas var atcerēties izvēlētos iestatījumus jūsu ērtībai. Plašāku informāciju par sīkdatnēm un to pārvaldību vai dzēšanu varat atrast mājas lapā www.aboutcookies.org. Kādus sīkfailus mēs izmantojam? Mūsu vietnē tiek izmantoti divu veidu sīkfaili: • sīkdatnes, kurās tiek glabāti anonīmi dati par lietotāja iepriekšējiem vietnes apmeklējumiem, vietnes lietošanas paradumiem (piemēram, nākamreiz apmeklējot mūsu vietni, pārlūks atcerēsies izvēlēto valodu vai arī jūs jau esat informēts un piekritīs izmantojot sīkdatnes). • Sīkfaili, ko izveidojis Google Inc. produkts Google Inc. Google Analytics sīkdatņu izmantošanas mērķis ir uzlabot vietnes satura kvalitāti un pielāgot saturu lietotāja vajadzībām. Šeit varat uzzināt vairāk par Google Analytics pakalpojuma noteikumiem https://marketingplatform.google.com/about/analytics/terms/us/

Aizvērt