Skolas formas

 

Par Mežciema pamatskolas skolas formām 1.-4.kl. 2017./18.m.g.

1)Skolas formas Mežciema pamatskolas 1.-4. klašu skolēniem ir kopš 2008./2009 m.g. 

2)Zēniem: ikdienā- trikotāžas veste, zils polo krekls (īsām/garām piedurknēm) ar skolas logo, tumšas džinsu bikses. Svētkos- balts krekls komplektā ar vesti un auduma biksēm.

3)Meitenēm: ikdienā-sarafāns/svārki/bridži/vestīte un trikotāžas džemperīši* (blūzītes, bītlenītes…). Svētkos-pie komplekta velk baltu blūzi, baltas zeķubikses.

*Trikotāžas džemperīšus (blūzītes, bītlenītes…)  meitenēm vecāki iegādājas paši, pietuvinot  rozā krāsai.

4)Skolas formas pasūtīšana interneta veikalā  „Elmosa”  , e-pasts info@elmosa.lv. tālr.20 49 07 40

Pasūtījums jāveic no 15. maija līdz  15. jūnijam ar izpildes laiku augustā. Izdariet savlaicīgi pasūtījumu, sekojiet līdzi akcijām un atlaidēm!

 

Par Mežciema pamatskolas skolas formām 4.-6.klasei 2017./18.m.g.

1)No 2016./17.m.g. Mežciema pamatskolas 5.a klase, izrādot vecāku iniciatīvu, uzsākusi pakāpeniski ieviest daļējas skolas formas pamatskolas klasēs. Tās ir vienotas trikotāžas auduma žaketes vai džemperi ar skolas logo. Žaketi vai džemperi  ikdienā skolēni kombinē ar citām apģērba daļām pēc izvēles.

2)5.un 6.klases pakāpeniski iegādājas vai atjauno skolas formas.

4) 4.klases gatavojas un domā par pāreju uz jauno formu un drīkst tās pasūtīt, lai jau sāktu valkāt. (Tiem, kuri dzied 2.-4.kl. korī vajadzēs sākumskolas formu, bet radīsim risinājumu)

5) Pielikumā piedāvājums (veidlapa) skolas formas pasūtīšanai.

*Veidlapa lejupielādei  

Pasūtījumu izpilda SIA “HEBE”, Emīla Melngaiļa ielā 2.a, info@hebe.lv, t.28970000

 

P.S. Lietotās un vairs nederīgās formas (tīras, izgludinātas) var atnest uz skolu. Tās parasti atrod jaunu valkātāju un “dzīvo” otru mūžu.